Kdy se neobejdete bez interiéru na míru

Nábytek na míru bude mít vždy svoje bezesporné výhody. Jasnou volbou je pro všechny, kteří se prostě s obvyklým výběrem nábytku, který je běžně dostupný v obchodech, nespokojí. Touží mít ve svém příbytku nějaký originální kousek nebo prostě mají vlastní vizi, kterou chtějí uplatnit. Řešením je ale také například pro atypické prostory nebo potřebujete-li nábytek větších rozměrů, než v jakých se standardně prodává. Nábytek na zakázku přichází na řadu pak také tam, kde nemůžete nebo nechcete použít sériově vyráběné nábytkové řešení. Vestavěné skříně na míru vám zaručí originální design a umožní vyšetřit či nápaditě využít místo v každém pokoji. Sami si zároveň můžete definovat všechny detaily, které požadujete, ale i funkční charakteristiky nábytku. Sami se můžete rozhodnout, jak a jakým směrem se například budou otevírat všechny zásuvky.

Rozhodnete-li se nechat si vyrobit nábytek na míru, nebudete muset dělat ústupky ze svých představ. A nebudete limitováni žádnou pevně danou nabídkou, ze které si musíte vybrat. Zvolit si samozřejmě můžete i materiál, který se použije pro výrobu vašeho nábytku. Váš interiér tak dostane jen to nejlepší a originální řešení. Už se vám tak nestane, že kamkoliv přijdete, uvidíte nábytek, který sami máte doma. A pokud si necháte nábytek navrhnout podle svého srdce, díky kvalitním materiálům se z něj budete těšit další dlouhé roky.

Jaké jsou tedy výhody nábytku na míru?

  1. Kvalita bez kompromisu: kvalitní nábytek, který odpovídá přesně vašemu vkusu
  2. Maximální využití prostoru do posledního centimetru: nejste omezeni rozměry sektorového nábytku a využít můžete každý výklenek či mezeru od podlahy až ke stropu
  3. Nekonečný výběr barev, materiálů a dekorů: ty můžete kombinovat dle libosti

Snad nejnáročnější disciplínou je design kuchyně. Zde asi nejvíce oceníte nejen její krásu, vybrané materiály a dekory, ale především pak také technické provedení. Vše do sebe musí zapadat a správně se otevírat, aby to, co k vaření potřebujete, bylo snadno a rychle dostupné. Zároveň je víc než nezbytné, aby se povrch dobře udržoval a při uklízení všechny pomůcky našly hravě svoje místo. Jen opravdový odborník s neocenitelnými zkušenostmi vám může pomoci vybavit kuchyň, kterou si zamilujete a budete v ní vařit s lehkostí a radostí.