Koupelna

4 důvody proč by bidet neměl chybět v žádné koupelně

27. 8. 2023

Zařizování nebo rekonstrukce nové koupelny vyvolává spoustu otázek. Jednou z nich je i to, zda zvolit bidet nebo ne. Pokud se o danou problematiku zajímáte, jistě víte, že jde o velmi šikovného pomocníka. Speciálně pro ty z vás, kteří neví, o co jde, ale i o pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco nového jsme se rozhodli sepsat pár zásadních výhod, proč byste pořízení bidetu neměli opomenout.

 

Mýty a báje o betonové stěrce

12. 5. 2023

Betonová stěrka se v posledních letech stala velmi poptávaným interiérovým prvkem. Díky svému přirozeně luxusnímu vzhledu vypadá velice zajímavě. Interiér dokáže hravě proměnit k nepoznání. 

Netradiční umyvadla aneb designový prvek, který se jen tak neokouká

30. 4. 2023

Budujete novou koupelnu nebo rekonstruujete tu stávající a hledáte neotřelé doplňky, které jen tak někdo nemá? Co zkusit originální umyvadlo? Prvek, který dominuje většině koupelen a v případě, že nezvolíte klasickou keramickou variantu, může dokonale obohatit celý prostor. Kromě odlišného materiálu lze sáhnout i po atypických tvarech. Fantazii se zkrátka meze nekladou! Pojďte se s námi podívat jaké možnosti existují a vybrat si tu pravou pro vaši koupelnu.

 

Minimalistický design a spojení odolnosti. To je betonová stěrka

25. 2. 2023

Zařizujete novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pro renovaci? Co namísto klasického obkladu dát šanci betonové stěrce? Povrchu, který je nejen moderní, ale i nádherně čistý. Stejně jako u dlaždic najdete nepřeberné množství barev, ze kterých lze vybrat to nejlepší pro vaši koupelnu. Navíc kromě nadčasového vzhledu je betonová stěrka i velmi praktická a zvládnete si ji udělat i sami. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami!

Nová koupelna na klíč, oživte svůj domov stylem a funkčností

10. 11. 2021

Pokud přemýšlíte o renovaci vašeho domova, a plánujete změnu koupelny, oslovte specialisty na rekonstrukce. Poskytnou vám kvalitní návrh přestavby, pomůžou vybrat moderní vybavení a zaručí se za spolehlivé řemeslníky.

Koupelna z betonu

27. 7. 2021

Koupelna je prostorem, kde denně tráví nějaký ten čas každý z nás. Někdo se zdrží před zrcadlem po ránu déle, jiný jen rychle učeše vlasy hřebenem a běží do práce. Ovšem koupelna může být také místem...