Koupelna

4 důvody proč by bidet neměl chybět v žádné koupelně

Zařizování nebo rekonstrukce nové koupelny vyvolává spoustu otázek. Jednou z nich je i to, zda zvolit bidet nebo ne. Pokud se o danou problematiku zajímáte, jistě víte, že jde o velmi šikovného pomocníka. Speciálně pro ty z vás, kteří neví, o co jde, ale i o pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco nového jsme se rozhodli sepsat pár zásadních výhod, proč byste pořízení bidetu neměli opomenout.

 

Mýty a báje o betonové stěrce

Betonová stěrka se v posledních letech stala velmi poptávaným interiérovým prvkem. Díky svému přirozeně luxusnímu vzhledu vypadá velice zajímavě. Interiér dokáže hravě proměnit k nepoznání. 

Netradiční umyvadla aneb designový prvek, který se jen tak neokouká

Budujete novou koupelnu nebo rekonstruujete tu stávající a hledáte neotřelé doplňky, které jen tak někdo nemá? Co zkusit originální umyvadlo? Prvek, který dominuje většině koupelen a v případě, že nezvolíte klasickou keramickou variantu, může dokonale obohatit celý prostor. Kromě odlišného materiálu lze sáhnout i po atypických tvarech. Fantazii se zkrátka meze nekladou! Pojďte se s námi podívat jaké možnosti existují a vybrat si tu pravou pro vaši koupelnu.

 

Minimalistický design a spojení odolnosti. To je betonová stěrka

Zařizujete novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pro renovaci? Co namísto klasického obkladu dát šanci betonové stěrce? Povrchu, který je nejen moderní, ale i nádherně čistý. Stejně jako u dlaždic najdete nepřeberné množství barev, ze kterých lze vybrat to nejlepší pro vaši koupelnu. Navíc kromě nadčasového vzhledu je betonová stěrka i velmi praktická a zvládnete si ji udělat i sami. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami!

Nová koupelna na klíč, oživte svůj domov stylem a funkčností

Pokud přemýšlíte o renovaci vašeho domova, a plánujete změnu koupelny, oslovte specialisty na rekonstrukce. Poskytnou vám kvalitní návrh přestavby, pomůžou vybrat moderní vybavení a zaručí se za spolehlivé řemeslníky.

Koupelna z betonu

Koupelna je prostorem, kde denně tráví nějaký ten čas každý z nás. Někdo se zdrží před zrcadlem po ránu déle, jiný jen rychle učeše vlasy hřebenem a běží do práce. Ovšem koupelna může být také místem...