Nová koupelna na klíč, oživte svůj domov stylem a funkčností

Pokud přemýšlíte o renovaci vašeho domova, a plánujete změnu koupelny, oslovte specialisty na rekonstrukce. Poskytnou vám kvalitní návrh přestavby, pomůžou vybrat moderní vybavení a zaručí se za spolehlivé řemeslníky.

Důvod pro rekonstrukci


Důvodem pro novou koupelnu bývá většinou nevyhovující dispozice stávající. Jistě také plánujete výměnu nefunkčního a vysloužilého vybavení, které již nesplňuje současné požadavky na rodinný provoz. Čeká Vás tak rozhodování o novém prostorovém uspořádání místnosti tak, aby vyhovovalo všem zúčastněným.
Častým požadavkem na přestavbu koupelny je také její bezbariérovost, jednak kvůli dětem a také seniorům v domácnosti. Pohodlné a bezpečné úchyty a madla pomohou všem k jejich bezpečí i lepšímu pocitu pro samostatnost.


Rozsáhlost rekonstrukce


Pokud jde o větší rekonstrukci, využívají se moderní technologie vodovodního potrubí, které změní celkový dojem místnosti. Doplnit jej můžete elegantním a odolným nábytkem a designovým osvětlením. Trendem jsou také moderní betonové stěrky. Jedná se o betonovou směs, která tvoří hladký, pevný a hlavně voděodolný povrch. Dělají se v různých kombinacích, ale všechny se vyznačují minimalistickým vzhledem. Bližší informace a fotografie naleznete na: https://www.tomas-rucker.cz/do-koupelny/


Uvolnění přímo doma


Koupelna si také udržuje svoji relaxační atmosféru díky lázeňskému charakteru, kdy zvolíte pohodlnou vanu pro odpočinek a vytvoříte klidné zázemí pro odpočinek po pracovním dni. Populární jsou také ekologické doplňky, kterými ovlivníte průtok vody, zkontrolujete teplotu vody i její spotřebu.
Do užitkové části koupelny zvolíte vhodné umístění pračky, sušičky a sušáku na prádlo. Pro tyto technické prvky se většinou renovují přípojky a rozvody vody, elektřiny i kanalizace. Celkový dojem z místnosti umocní barevná vyváženost, kdy vhodně zkombinujete dlažbu, obklady i sanitární zařízení v jednom společném tónu.


Rada na závěr

Celkově lze říct, že renovace koupelny není pouze estetickým zlepšením, ale přináší i řadu úprav pro lepší funkčnost a bezpečnost domova. Ať už se rozhodnete rekostruovat sami, nebo si přizvat napomoc odborníky, nezapomeňte si rekonstrukci pořádně promyslet a probrat ji s celou domácnosti. Mně už nezbývá níc jíneho než se s vámi rozloučit a popřát vám mnoho zasloužené relaxe v nové koupelně.

Fotografie