Koupelna z betonu

Koupelna je prostorem, kde denně tráví nějaký ten čas každý z nás. Někdo se zdrží před zrcadlem po ránu déle, jiný jen rychle učeše vlasy hřebenem a běží do práce. Ovšem koupelna může být také místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni. Proto je vždy důležité zamýšlet se nad tím, jaké prostředí a jaké prvky nás dokáží uvést do pohody a klidu. V případě koupelny to platí dvojnásob.

Pokud máte rádi minimalismus a nadčasový design, jste příznivci jemných a čistých linií a uvažujete v současné době o rekonstrukci či přemýšlíte o tom, jaký nádech dát vaší nové koupelně – mohou být betonové prvky v interiéru tím pravým řešením pro vás.

Jednou z obrovských devíz ušlechtilého betonu je možnost vytvarovat jej dle představ a požadavků zákazníka. Díky této skutečnosti je tedy možné betonovou směs odlévat na míru potřebám i těm nejnáročnějších klientů.

Beton a jeho charakter se skvěle hodí do prostorů koupelen a je vhodný pro ty, kteří rádi kombinují více druhů materiálů (dřevo, sklo, kov, corten,…) v jednom prostoru a dávají přednost nadčasovému vzhledu. Beton vyniká svou odolností vůči vysokým teplotám, tvrdostí povrchu, tvárností, svými mechanickými vlastnostmi, nenasákavostí, dlouhou životností a možnostmi netradičního zpracování. Díky speciálnímu ošetření si veškeré betonové prvky zachovávají svou barvu a strukturu po dlouhý čas. Zajímavostí je také možnost pracovat s jeho texturou, pigmentem nebo třeba barvou. Vždy záleží na preferencích a domluvě.

Každý výrobek je nezaměnitelný a jedinečný. Ať už zvolíte betonové umyvadlo, betonovou vanu, betonové obložení nebo třeba koupelnovou desku z betonu.

Správně litý a kvalitní beton ve spojení s mnohaletými zkušenostmi vytváří jedinečné prvky pro váš domov a vaše smysly. Pokud hledáte cestu, jak mít doma unikátní výrobek/produkt dle vašich představ, možná je firma Švec beton s.r.o. tou pravou pro vás a vaši koupelnu.