Koupelny a kuchyně v retro stylu

Koupelny a kuchyně v retro stylu najdeme v domácnostech stále častěji. Dosáhnout retro vzhledu lze dosáhnout pomocí výrazných designových prvků. Dobová vana na nožkách, zrcadlo v bohatě zdobeném rámu, umyvadla na noze, pro dobu typické vodovodní kohoutky a samozřejmě designové radiátory.

Jistě se v retro interiérech setkáte s ventily, vodovodními bateriemi, sprchami, umyvadly nebo samostatně stojícími retro vanami, jaké je možné si prohlédnout v časopisech o bytovém designu nebo osobně v luxusních hotelích a stylových soukromých koupelnách či kuchyních.

Na tyto retro prvky se zaměřuje spousta společností s mnoha zemí. Abyste vzhled interiéru dotáhli k dokonalosti, nezapomeňte na stylové designové topení. Vyberte si některý z modelů rustikálních, secesních nebo retro radiátorů do koupelny, kuchyně a ostatních místností.

S retro prvky dodáte svému interiéru příběh a nesoucí si s sebou určitou část historie a nadčasové krásy. Přiblížíte se tak vzhledu interiéru luxusních hotelů. Proto retro prvky navíc zaručují dlouhodobou životnost, barevnou stálost a nadčasovou stylovost.

Zdroj: http://www.bydleni.cz/clanek/Koupelny-a-kuchyne-v-retro-stylu