Rustikální nábytek v moderním pojetí vás osloví

Ve společnosti koluje názor, že rustikální nábytek se hodí spíše do starších interiérů a pro milovníky dřevěného nábytku. Ale rustikální nábytek se hodí i do domácnosti v moderním stylu. Rustikální nábytek, skýtá řadu moderních a velmi originálních prvků, hodí se tak do ložnice, kuchyně i obýváku.

Rustikální nábytek v dětském pokoji

Rustikální nábytek v dětském pokoji často nenalezneme. Ale jedná se o netradiční spojení, které má své kouzlo. Dřevo je ekologický, zdravotně nezávadný materiál, který se do dětského pokoje plně hodí. Navíc vyniká vysokou pevností, kvalitou a stabilitou.

Rustikální nábytek v obývacím pokoji

Obývací pokoj je ústřední místností většiny domácností. Nábytek tak musí tak být velmi odolný, aby odolal všem členům, zároveň musí být designově povedený. Atraktivní je například zvolený odstín šedé patiny, který vytváří útulnou atmosféru.

Rustikální nábytek v jídelně

Máte-li dostatek prostoru pro jídelnu jako takovou, pak vás možná osloví další návrh pro zařízení jídelny. Nechybí v něm rustikální stůl nebo rustikální komody, bohužel pro majitele malých městských bytů vhodné nejsou.

Na dřevo a jiné přírodní materiály by se v interiéru nemělo zapomínat. V dnešní uspěchané době není na škodu se obklopit přírodními materiály, jako jsou dřevo a kámen, proto dejte rustikálnímu nábytku šanci i vy a navštivte některý z mnoha specializovaných obchodů.

Zdroj: http://www.bydleni.cz/clanek/Rustikalni-nabytek-vmodernim-pojeti-vas-oslovi.