Nová koupelna na klíč

Pokud přemýšlíte o renovaci Vašeho domova, a plánujete změnu koupelny, oslovte specialisty na rekonstrukce. Poskytnou Vám kvalitní návrh přestavby, pomůžou vybrat moderní vybavení a zaručí se za spolehlivé řemeslníky.

Důvodem pro novou koupelnu bývá většinou nevyhovující dispozice stávající. Jistě také plánujete výměnu nefunkčního a vysloužilého vybavení, které již nesplňuje současné požadavky na rodinný provoz. Čeká Vás tak rozhodování o novém prostorovém uspořádání místnosti tak, aby vyhovovalo všem zúčastněným. Častým požadavkem na přestavbu koupelny je také její bezbariérovost, jednak kvůli dětem a také seniorům v domácnosti. Pohodlné a bezpečné úchyty a madla pomohou všem k jejich bezpečí i lepšímu pocitu pro samostatnost.

Pokud jde o větší rekonstrukci, využívají se moderní technologie vodovodního potrubí, které změní celkový dojem z místnosti. Doplnit jej můžete elegantním a odolným nábytkem a designovým osvětlením. Trendem jsou moderní koupelnové skříňky a rodinná dvojumyvadla. V neposlední řadě si vyberete nové osvětlení a dveře do koupelny.

Koupelna si také udržuje svoji relaxační atmosféru díky lázeňskému charakteru, kdy zvolíte pohodlnou vanu pro odpočinek a vytvoříte klidné zázemí pro odpočinek po pracovním dni. Populární jsou také ekologické doplňky, kterými ovlivníte průtok vody, zkontrolujete teplotu vody i její spotřebu.

Do užitkové části koupelny zvolíte vhodné umístění pračky, sušičky a sušáku na prádlo. Pro tyto technické prvky se většinou renovují přípojky a rozvody vody, elektřiny i kanalizace. Celkový dojem z místnosti umocní barevná vyváženost, kdy vhodně zkombinujete dlažbu, obklady i sanitární zařízení v jednom společném tónu.

Jestliže hledáte odborníky na rekonstrukci koupelny v městě Brně, obraťte se na naši firmu. Rádi s Vámi projednáme možnosti Vaší nové koupelny s ohledem na stávající prostory. Máme řadu spokojených zákazníků, kteří společně s námi převedli svůj sen o dokonalé domácnosti do reality. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a přispějeme svojí prací k Vašemu spokojenému bydlení.