Kuchyně Hanák

Říká se, že kuchyně je srdce domova. Je to místo, kde se nejčastěji schází rodina i přátelé a kde trávíme většinu času. Proto bychom měli zařízení kuchyně věnovat velkou pozornost. Kuchyňský design, dekor a barvy ovlivní, jak se budeme po dobu dalších let v kuchyni cítit.

Firma Kuchyně Hanák vyrábí a dodává kvalitní a moderní kuchyně již více jak 20 let. U nás si vybere úplně každý. Nabízíme kuchyně od klasického standardu až po kuchyně luxusní pro ty nejnáročnější klienty. U nás vždy kupujete produkt, který se vyznačuje perfektní kvalitou a originálním designem. Jsme si úplně jisti, že zalapáte po dechu, až shlédnete náš katalog kuchyní a interiérového nábytku. Nebudete totiž vědět, která kuchyně se Vám líbí víc.

Navíc Vám vypracujeme vizualizaci 3D kuchyně zcela ZDARMA. Vytvoříme návrh té nejlepší kuchyně přesně na míru a přizpůsobené Vašim potřebám a možnostem. Neustále investujeme velké finanční částky do školení zaměstnanců, nákupu strojů či zavádění nových technologií. Realizaci Vaší kuchyně Vám provedou naši špičkoví pracovníci.

Kuchyňské studio Hanák Brno je připraveno navrhnout a zrealizovat Vaši vysněnou kuchyni. Naši pracovníci Vám pomohou vybrat kvalitní a esteticky vhodnou kuchyni do Vašeho domu či bytu. Předvedeme a seznámíme Vás s našimi výrobky. Pomůžeme vybrat možný materiál a barevné řešení. Jako bonus navíc, získáte i přehled o nejnovějších spotřebičích. Orientujeme se na zakázkovou výrobu a realizujeme kuchyně na míru.

V naší nabídce naleznete:

Lakované kuchyně

Dýhované kuchyně

Kuchyně z masivu a lamina

Foliované kuchyně

Rustikální kuchyně

 

Věříme, že společnost Kuchyně Hanák je tou správnou volbou pro Vaši kuchyni. Především se orientujeme na přání a požadavky zákazníka, který je pro nás prioritou. Určitě nebudete litovat!