Kuchyňské studio

Naše firma nabízí nejmodernější trendy v oblasti kuchyňských linek a interiéru kuchyní. Vždy vám chceme přinést to nejlepší do vaší nové kuchyně. Realizujeme a vyrábíme kuchyně a nábytek na míru přesně podle vašich přání a představ.

V našem kuchyňském studiu si můžete prohlédnout mnoho stylů kuchyní a sbírat tak inspiraci pro realizaci vaší vysněné kuchyně. Nabízíme vám několik stylů, díky kterým se prostor pro vaření moderně propojí s vaším interiérem.

Moderní typ kuchyně ocení především milovníci elegantního designu. Jednoduché linie, trendové materiály a široká paleta odstínů barev vám zajistí moderní kuchyň, která přesně odpovídá nejnovějším trendům a využívá technologické novinky. Pokud chcete svému interiéru dodat moderní vzhled, vyplatí se zapřemýšlet nad trendovými barvami, které dokonale sladí vaši kuchyň a přinesou do ní styl. Ryze současného vzhledu lze docílit použitím skleněných obkladů, které jsou v dnešní době nejen velmi moderní, ale i velmi praktické – snadno se čistí a jejich životnost je neomezená. Dvířka skříněk získají současný nádech, pokud jsou vyrobena z matných nanomateriálů a mají minimalistické bezúchytkové otvírání.

Tradiční kuchyně se budou líbit především konzervativnějším zákazníkům, kteří chtějí ve své kuchyni příjemně trávit čas v útulném prostředí. CASCADE-kuchyně s.r.o. nabízí širokou škálu nejrůznějších materiálů a povrchů, díky kterým si vaši kuchyň uzpůsobíte podle vašeho vkusu a sladíte ji také, aby přirozeně korespondovala s vzhledem ostatních místností vašeho interiéru. Tradičnějšího vzhledu kuchyně se vám podaří docílit, pokud jsou při realizaci kuchyně použity teplé odstíny dřeva. Klasické materiály (dřevo, kámen, patinované kov) dodají kuchyni na útulnosti a autentičnosti.