Kuchyňské studio

V Brně vám studio Hezká kuchyň nabízí již od roku 1999 nejmodernější trendy v oblasti kuchyňských linek a interiéru kuchyní. V Brně realizujeme a vyrábíme kuchyně a nábytek na míru přesně podle vašich přání a představ.

V našem interiérovém studiu v Brně si můžete prohlédnout mnoho stylů kuchyní a sbírat tak inspiraci pro realizaci Vaší vysněné kuchyně. Nabízíme vám v Brně několik stylů kuchyní, díky kterým se prostor pro vaření moderně propojí s Vaším interiérem.

Moderní typ kuchyně, který můžete shlédnout i v Brně, ocení především milovníci elegantního designu. Jednoduché linie, trendové materiály a široká paleta odstínů barev vám zajistí moderní kuchyň, která přesně odpovídá nejnovějším trendům a využívá technologické novinky. Pokud chcete svému interiéru dodat moderní vzhled, vyplatí se zapřemýšlet nad trendovými barvami, které dokonale sladí vaši kuchyň a přinesou do ní styl. Ryze současného vzhledu lze docílit použitím skleněných obkladů, které jsou v dnešní době nejen velmi moderní, ale i velmi praktické – snadno se čistí a jejich životnost je neomezená. Dvířka skříněk získají současný nádech, pokud jsou vyrobena z matných nanomateriálů a mají minimalistické bezúchytkové otvírání.

Tradiční kuchyně se budou líbit především konzervativnějším zákazníkům, kteří chtějí ve své kuchyni příjemně trávit čas v útulném prostředí. Kuchyně Brno nabízí širokou škálu nejrůznějších materiálů a povrchů, díky kterým si vaši kuchyň uzpůsobíte podle vašeho vkusu a sladíte ji také, aby přirozeně korespondovala s vzhledem ostatních místností vašeho interiéru. Tradičnějšího vzhledu kuchyně se vám podaří docílit, pokud jsou při realizaci kuchyně použity teplé odstíny dřeva. Klasické materiály (dřevo, kámen, patinované kov) dodají kuchyni na útulnosti a autentičnosti.