Design jedinečný stejně jako vy

Toužíte po moderně řešeném interiéru vašeho bytu nebo domu, který by odrážel vaši osobnost a dokonale ladil s vaším životním stylem? Počítačové 3D technologie druhého tisíciletí a šikovný bytový designer vám mohou pomoci splnit si váš sen o stylovém bydlení v neotřelém designu.

Méně znamená víc

Dnešní doba nabízí téměř neomezené možnosti v oblasti designu interiérů. Zdá se být často až nadlidský úkol zorientovat se v používaných materiálech, jejich kombinování a umístění prvků v prostoru. Důležité je vždy snažit se o vyváženost. Není totiž nic horšího, než interiér, který sice vyráží dech svým dokonalým estetickým provedením, ale absolutně postrádá funkčnost a praktickou využitelnost.

Vše začíná návrhem

Bytový designer společně s vámi probere všechny vaše představy i obavy. Velmi důležitý je pro něj i váš životní postoj, vaše zájmy, vaše osobnost jako celek. Na základě všech důležitých informací jste spolu poté schopni vybrat ty nejlepší barevné odstíny, druhy použitých materiálu a jejich kombinace, a především umístění nábytku a bytových doplňků. Vše společně vytváří prostředí, které si zamilujete a budete se v něm cítit skutečně doma. Bytový designer vytvoří 3D návrh, který pomůže dát vašim představám jasnější obrysy.

Dlažba jako chlouba

Pokud patříte mezi ty, kteří se nespokojí s nudnou a neoriginální nabídkou obkladů a dlažeb z běžných specializovaných obchodů, máme pro vás dobrou zprávu. Existují totiž skuteční odborníci v oboru designu interiérů, kteří nabízejí jen ty nejmodernější výrobky světoznámých značek. Ve spolupráci se špičkovým bytovým designerem vám pomůžou s návrhem interiéru vašeho domu či bytu a vždy nabídnou nejnovější trendy v oblasti obkladů a dlažeb.

Chcete-li skutečně esteticky a funkčně vyvážený interiér vašeho bytu či domu, nenechte řešení náhodě. Obraťte se na profesionály v oboru designu interiérů a splňte si svůj sen o dokonale vypadajícím bydlení, které bude zároveň prakticky využitelné ku prospěchu vaší rodiny.