Netradiční velkoformátová dlažba

Klasická velkoformátová dlažba je vhodná zejména do rozměrnějších místností, kde je navíc třeba mít neustále čisto (to jen tak pro pořádek samozřejmě). Ať už jde třeba o recepci, vysokoškolskou menzu či jinou velkou stravovnu podobného formátu nebo třeba obyčejný podchod, ve všech těchto případech přichází ke slovu právě tento typ dlažby. Totéž platí třeba pro malá náměstí nebo zpevněné plochy v okolí bytových domů. Máte zájem o špičkovou práci v podání italských mistrů? Společnost Laminam dodává na náš trh špičkové produkty, pokud máte zájem o zajímavou nabídku, rozhodně nás kontaktujte! Není problém, rádi pro Vás cokoliv na počkání zajistíme. Velmi tenké spáry mimochodem navíc zaručují, že se nebude v dlažbě držet zbytečná nečistota, která by šla jen velmi obtížně ven.

Provádíme odbornou pokládku velkoformátové dlažby

A samozřejmě, dodáním objednávky k Vám domů ještě pro nás vůbec nic skončit nemusí, tedy pokud se nechcete dřít zcela zbytečně svépomocí. Nechte si udělat vše expresně na klíč, a to od skutečných profesionálů. Po nově položené velkoformátové dlažbě je možné v klidu chodit nebo jezdit, desky odolají i působení agresivní posypové soli a jiným chemikáliím. Stejně tak odolají i mrazu, prostě nepopraskají. Díky preciznímu podlepení nebude dlažba vydávat duté zvuky.

Snadná údržba dlažby

Dlažbu stačí jen pravidelně omývat a bude stále „jako nová“. Celá podlažní plocha bude mít skutečně estetický vzhled, který nelze jen tak něčím napodobit. Nezávazná kalkulace je samozřejmě možná, klidně s Vámi vše důkladně prodiskutujeme. S výběrem Vám prostě rádi pomůžeme! Libovolné rozměry a hlavně libovolný design, nechte dlažbu ve svém obchodě opravdu vyniknout! A pozor, velkoformátová dlažba se dnes vyrábí už v libovolných rozměrech, takže můžete mít všechno přesně do detailu podle Vašich představ.