Ochraňte svůj dům i nejbližší pomocí EZS

Elektronický zabezpečovací systém je vítanou možností pro ochranu rodinných domů, firem i obchodů před loupeží a poškozením. Jedná se moderní způsob, jak ohlídat majetek i své blízké a získat přitom klid a jistotu.

Pokud tedy hledáte vhodný zabezpečovací systém pro svoji nemovitost, obraťte se na specialisty v oboru. Poradí Vám, jaké zařízení je vhodné pro Vaši konkrétní stavbu a pomůžou zvážit další aspekty jeho provozu. Jde o zvolení zámku do bezpečnostních dveří, spolehlivost celého zařízení a také následný servis při provozu. Veškerý provoz se soustředí v ústředně, kde se zobrazuje pohyb a narušení bezpečnosti. Jednotlivé snímače v domě vysílají signály a ústředna následně vyhlásí poplach. Po projití dveřmi je potřeba odjistit systém kódem, pokud se tak do určité doby nestane, je to povel pro poplach. Zajistit je třeba také okna a balkonové dveře, před nežádaným vstupem. Celý systém se musí také pravidelně kontrolovat, vyzkouší se činnost ústředny i hlásičů a čidel.

Zároveň s instalací EZS je dobré vybrat vhodné protipožární zabezpečení domu. Je to samostatný systém, který se skládá z čidel a ústředny, která je hlídá. Čidla reagují na kouř, zvýšení teploty nad běžný limit a například v kotelnách se užívají čidla na plyn. Při zjištění požáru spustí sirény a systém začne odvádět kouř z budovy. Možností, jakou ochranu před požárem zvolit, je spousta, záleží na konkrétní domluvě v jednotlivých zařízeních. V poslední době čelíme velmi suchým a horkým obdobím, kdy se možnost požáru zvyšuje, stejně jako při bouřce. Ochrana Vaší rodiny tak instalací protipožárního zabezpečení bude zajištěná.

Jestliže zvažujete použití EZS v Brně nebo vybíráte protipožární zabezpečení, oslovte naši firmu. Pomůžeme Vám již při návrhu zařízení, a dále s montáží vybraného zařízení. Pracujeme pouze s kvalitními výrobky od ověřených firem a poskytneme Vám rozpis financí i prací. Pracují pro nás zkušení odborníci, kteří Vám vytvoří projektovou technickou dokumentaci dle Vašich potřeb. Mají letité zkušenosti s ochranou majetku a lidí, navrhnou Vám vhodné systémy na míru Vaší firmě, či domovu a Vy si můžete užívat klid se svými blízkými.