Stěhování je dnes hračka

Bolí Vás záda a jste z práce a každodenního shonu unavení? Stěhování už nemusí být noční můra. Proč se namáhat, když to odstěhují profíci!

Firma A+A RENAX, s.r.o. je profesionální stěhovací firma, která působí na trhu již více jak 15 let. Naší předností je spolehlivost a citlivý přístup. Máme dlouholeté a odborné zkušenosti v oblasti stěhování, vyklízení a autodopravy. Můžete si nás zavolat z každého koutu České republiky. Ani se nebojíme vyjet do zahraničí v rámci EU.

Pokud podnikáte nebo jste fyzickou osobou, vlastníte firmu či nějakou instituci, jsme vždy připraveni splnit jakékoliv Vaše přání a požadavky. Troufáme si kromě klasických zařízení přestěhovat například klavíry, trezory, stroje, automaty, bankomaty či dílenské stroje. Stěhovaní o víkendu, svátku, mimo Brno, z patra a bez výtahu je bez příplatku. S námi se přestěhujete rychlostí světla a navíc Vám ušetříme čas i peníze.

Netrapte se stěhováním a zavolejte si nás. Jsme k dispozici na telefonu, emailu nebo si stěhování objednejte online přímo na našich stránkách.