Truhlářství Brno

Kdo vám vyrobí veškerý nábytek na míru?

Zařizujete si nový byt, kancelář či potřebujete nějaké truhlářské výrobky? Hledáte firmu, se kterou budete moci své požadavky konzultovat? V takovém případě bychom vám mohli doporučit návštěvu internetové stránky Truhlářství Radim Sladký, které jsou prezentací firmy splňující vaše požadavky. Níže vám krátce představíme jejich nabídku nábytku, který dodávají soukromým i firemním zákazníkům v Ivančicích, Brně a širokém okolí.

Bytový nábytek

Většinu z vás jistě bude zajímat, jaký nábytek vyrábějí pro zařízení běžných bytů a domů. V tomto případě můžeme konstatovat, že vyrobí na míru vestavěné skříne, jakékoliv druhy skříněk stolků, obývacích stěn i nejrůznějších doplňků. Stačí přesně říci své požadavky, a pokud budou jen trochu reálné, Truhlářství Radim Sladký vám vyjde vstříc a realizuje vybavení vašich obývacích prostor podle vašich přání a v maximální kvalitě.

Dětské pokoje

Každý správný rodič jistě ví, že zařízení dětského pokoje by se nemělo podceňovat. Důležitá je zejména pestrost barev a různé zajímavé prvky nábytku, které probouzejí dětskou fantazii. Tedy co se týče dětských pokojů, nabízíme zejména kvalitně designově zpracovaný nábytek, který bude potřebám dítěte vyhovovat i několik let. Bude se jednat o moderní a zároveň praktické zařízení dětského pokoje z odolných materiálů, které odolají i divočejším dětským hrátkám.

Kuchyně, koupelny a mnoho dalšího nábytku

Nemá smysl zde zmiňovat všechny typy nábytku a truhlářských výtvorů, které Truhlářství Radim Sladký svým zákazníkům dodává. Závěrem zmíníme snad už jen kuchyňské linky dodávané přímo na míru a z materiálů, které odolají i hrubšímu zacházení. Samozřejmostí je dodání i koupelnových skříněk, „galérek“ a podobného nábytku odolávajícího vlhku. Pro více informací o tomto a dalším vybavení bytů či kanceláří můžete navštívit internetovou stránku www.truhlarstvi-sladky.cz.