Truhlářství Radim Sladký

Rozhodli jste se zařídit si svůj nový byt co nejlevněji a myslíte si, že rozumný bytový nábytek pořídíte v některém ze zavedených řetězců? Dá se to, ovšem kvalita u výrobků je různá. Některé skříně toho vydrží opravdu mnoho a u jiných se vám po pár měsících začnou prohýbat police, odpadávat dna u šuplíků a podobně. Pokud nechcete riskovat, že nakoupíte nějaký nekvalitní kus, raději investujte o trochu více a nechte si veškerý nábytek vytvořit u profesionální truhlářské firmy (na Moravě je také používán výraz stolařství).

Proč si objednat vestavěné skříně?

Pokud se tedy rozhodnete pro objednání skříní a vůbec veškerého nábytku v truhlářství, nechte si pokud možno vytvořit vestavěné skříně na míru. Přinese vám to hned několik výhod. Za tu nejdůležitější bych označil rozšíření úložných prostor. Pokud byste si objednali skříň o klasických rozměrech, naskládali byste do ní podstatně méně věcí. Přitom když skříň zabírá prostor až do stropu, vám to bezpochyby v ničem vadit nebude a na vyšší místa můžete ukládat například aktuálně nepoužívané sezónní oblečení.

Kde najít kvalitní truhlářskou firmu?

Kvalitních truhlářů najdete v naší zemi jistě nespočet. My bychom vám ovšem doporučili například ty, kteří se prezentují na internetové stránce truhlarstvi-sladky.cz. Sídlí nedaleko Brna, ale nábytek mohou dodávat v podstatě kamkoliv. Aktuálně nabízejí například vytvoření kuchyňské linky na míru, vybavení kancelářských prostor a také samozřejmě i výše zmiňované vestavěné skříně.

Více informací najdete na www.truhlarstvi-sladky.cz.