Zabezpečte svůj majetek alarmem z Jablotronu a získejte klid

Pokud stavíte či rekonstruujete dům, myslíte jistě zároveň i na jeho zabezpečení. Když zvolíte pro ochranu svého majetku a svých nejbližších Elektronický zabezpečovací systém, zvolíte jistotu. Obraťte se na odborníky v oboru bezpečnostních systémů a nechejte si poradit.

Elektronický zabezpečovací systém (EZS) tvoří čidla, která reagují na pohyb v místnosti. Čidla nahlásí změnu stavu do zabezpečovací ústředny, a ta spustí následně poplach. Může jít také o hlášení kouře, úniku plynu, či vody. Každý systém se nastaví individuálně podle potřeb zákazníka a rozsahu a využití nemovitostí.

V současnosti jsou špičkou v oboru zabezpečení alarmy Jablotron. Jde o drátový i bezdrátový systém ochrany domů, firem i kanceláří. Hlídá veškerá bezpečnostní rizika, požár, únik vody a plynu, či krádež. Také je možné nastavit rozsvěcení světel a ovládat garážová vrata. Systém je možné ovládat z chytrého telefonu i počítače tak, jak se Vám to hodí. Ovládání je velmi příjemné jednoduchými tlačítky a světelnými značkami. Záleží na Vás, jaké si vyberete řešení, můžete kombinovat bezdrátové i drátové.

Jestliže hledáte firmu na zabezpečovací systémy v Brně, oslovte nás s důvěrou. Naši odborníci Vás navštíví a domluví s Vámi na místě možné řešení bezpečnostních rizik. Sestaví Vám časový i finanční rozpis prací tak, aby vyhovoval Vašim možnostem. Díky správně zvolenému systému budete v klidu Vy i Vaši blízcí 24 hodin denně. I v době prázdnin a dovolených, kdy své domovy opustíte, si můžete být jistí, že Váš dům je hlídaný. Alarm Jablotron může také hlásit zdravotní potíže seniorů ve Vaší domácnosti, a další rizikové situace. Specializujeme se také na zabezpečení firem a podniků, či zavedení elektronické ochrany zboží. Nabídneme Vám veškeré služby od návrhu, přes technické zpracování a instalaci bezpečnostních systémů. Ručíme také za odborné zaškolení obsluhy a následný servis zařízení. Samozřejmostí je také pozáruční servis veškerých komponentů. Poskytneme Vám jistotu, že jsou Vaši blízcí v bezpečí a Vy se můžete věnovat vlastním činnostem.