Bezbariérové bydlení poblíž Ostravy

Klidné bydlení pod dohledem odborného personálu, to je život v Senior Parku. Jestliže máte v plánu přestěhovat svoje blízké do bezpečného domova, zvažte návštěvu Senior Parku v Ostravě.

Stálá přítomnost zaměstnanců, řidiče a správce objektu, je velkým přínosem pro Váš klid. Senioři si vyberou vlastní byt, s kuchyňkou a koupelnou, kde si vytvoří vlastní zázemí. Součástí areálu jsou společné prostory, ve kterých se organizují tematické večery, různé přednášky, společné tvoření, nebo oslavy svátečních dní.

Ve vlastním bytě si každý vaří sám, podle své chuti a nálady. Ve dnech, které si vybere, je možné objednat si hotové jídlo. Pokud jde o oslavy narozenin, je možné pozvat si do bytu příbuzné a nechat je poté u sebe přespat. Byt si každý vybaví vlastními věcmi z původního domova, například i přítomnost zvířecích mazlíčků je vítaná. Pokud je někdo nadšený zahrádkář, může se nadále věnovat svému koníčku a pěstovat květiny.

Areál Senior Parku je bezbariérový, takže i pro zdravotně postižené je dobrým místem pro samostatné bydlení. Senior Park je vnímám jako alternativa Domu s pečovatelskou službou v Ostravě, nebo Domova pro seniory. Autem je možné nechat se odvézt k lékaři, do lékárny, či do obchodu pro nákup. Je také možné domluvit si společný výlet do muzea, do divadla, nebo na sezonní trhy. Velkým přínosem je pro seniory nově nabyté přátelství se sousedy a život v komunitě. Tento bonus se zúročí i ve zdravotním stavu obyvatel Senior Parku, pravidelnou komunikací s přáteli získávají lepší náladu i celkovou duševní zdatnost.

Pokud máte zájem o prohlídku Senior Parku v Ostravě, domluvte si návštěvu a přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak se u nás žije. Vlídný personál i obyvatelé areálu Vás přesvědčí, že jste našli vhodné místo pro podzim života pro své nejbližší.