Výběr radiátoru

Výběr vhodného designového radiátoru je potřeba pečlivě promyslet a zvážit před nákupem kritéria, která chceme, aby náš radiátor splňoval. Každý zákazník touží po designovém radiátoru, který by vhodně podtrhl styl interiéru a dodal mu na osobitosti, společnost Carmen právě takovéto designové radiátory nabízí.

Důležitým kritériem pro výběr designového radiátoru je právě jeho vzhled. Ověřenou designovou klasiku v našem sortimentu zaujímají například radiátory Nero nebo Dafné 20. Jedná se o jednoduché designové radiátory, které zapadnou do každého elegantního interiéru a neupoutávají na sebe příliš pozornosti. Dané typy radiátorů se hodí především do koupelen nebo chodeb. Příznivci minimalistického designu ocení z naší nabídky především radiátor Iris, Svým jednoduchým vertikálním členěním zapadne bez problémů do každého interiéru i místnosti. Vyznačuje se čistými liniemi a navozuje pocit jednotnosti interiéru. Zákazníkům, kteří chtějí, ať jejich topné těleso upoutává více pozornosti a nebojí se extravagance v interiéru, se bude líbit designový radiátor Carmen. Tento designový radiátor se svými čtvercovými průhledy kreativně dokreslí váš interiér a stane se tak součástí výzdoby bytu. Designový radiátor Carmen je možné objednat v dvoubarevném provedení a lze ho tak dotvořit přesně podle ostatních prvků interiéru i vkusu majitele. Opravdové milovníky designu potěší designové radiátory Julietta II a Julietta III. Jedná se o atypické topné těleso, které přesně zapadne do nejmodernějších interiérů. Svým plným profilem a velkým výběrem barev se řadí mezi nejzajímavější designové radiátory, které si můžete do svého bytu pořídit.

Dalším kritériem, které musíme při výběru designového radiátoru zvážit, je druh připojení. Většina našich designových těles má jak standartní, tak středové připojení.

Všechny naše designové radiátory jsou před lakováním opatřeny speciální katoferézní úpravou povrchu a také jsou doplněny kovovými držáky na zeď, které přesně odpovídají zvolené barvě vašeho radiátoru.