Rekonstrukce koupelny snadno a rychle

Pokud přemýšlíte o rekonstrukci svojí koupelny, oslovte odborníky na stavební práce a svěřte se jim se svojí představou.  Pomohou Vám vyřídit všechny nutné náležitosti k přestavbě, sejdou se s Vámi na místě prací a sestaví pro Vás schéma možných úprav místností. Posléze pro Vás vypracují finanční i časový plán všech prací. Postarají se o následný úklid a odvoz sutin a materiálů.

Záleží na Vás, zda budete chtít spojit koupelnu s WC, rozšířit dosavadní prostory o okno, které je dosud umístěno v kuchyni a tím zcela proměnit interiér Vašeho bytu. Ve většině případů je potřeba vyměnit elektroinstalaci a také veškeré instalatérské a obkladačské předměty a zařízení.

Koupelna je hojně využívanou místností, všichni členové rodiny i zvířecí mazlíčci v ní mají místo pro osobní hygienu. Při její rekonstrukci je tedy vhodné, zohlednit potřeby všech obyvatel bytu či domu. Je také pracovní místností, kde stojí pračka se sušičkou a věšák na prádlo. Ke zvážení je, zda je potřeba zachovávat vanu, či zda se lépe hodí prostorově úspornější sprchový kout.

Také zařizovací předměty vybírejte podle účelu i vlastního vkusu. Pro děti se hodí světlé barvy obkladů i dlažeb, pro seniory spíše tlumenější odstíny a také bezpečnostní madla. Nezapomínejte na nové umístění svítidel, zrcadel anebo třeba podlahové vytápění.

Jestliže plánujete přestavbu koupelny v Brně, obraťte se na naši firmu. Uděláme pro Vás veškeré stavební práce, rozšíříme koupelnu, posuneme kuchyňský kout do obývacího pokoje, najdeme místo na šatní skříně. Pomůžeme Vám zútulnit Váš domov a objevit v něm prostory na praktické pomocníky pro Váš každodenní rodinný provoz. S rekonstrukcemi interiérů máme bohaté zkušenosti a naši spokojení zákazníci jsou pro nás odpovědí na otázku, zda své práci rozumíme. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Stránky