Rekonstrukce budov

Naše společnost byla založena již v roce 1991, máme tedy mnohaleté zkušenosti v oblasti výstavbyrekonstrukce, tvorby technické dokumentace a obkladačských prací v Brně.

Společnost A-Z stavby s.r.o. se zaměřuje na rekonstrukce budov v Brně a na obkladačské práce v Brně. Jsme schopni kvalitně zrekonstruovat byty i domy, aby se Vám v nich lépe bydlelo a plnily tak Vaše moderní požadavky. Dále se zabýváme obkladačskými pracemi v Brně. Jsme schopni položit dlažbu dle Vašeho výběru, či obložit koupelnu a další místnosti. Ke všem nabízeným službám poskytujeme záruku a garanci dobře odvedené práce naším zkušeným týmem, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti rekonstrukce budov v Brně.

V poslední době ekonomického oživení se rozhodlo hodně lidí pro rekonstrukce svých budov, nebo pro objednání pokladačských prací, které jsou náročné na pečlivost provedení práce. Na oba typy práce – rekonstrukce budov a obkladačské práce – se zaměřujeme a poskytujeme komplexní služby. Neváhejte nás tedy v této záležitosti oslovit. Věříme, že dokážeme naplnit Vaše očekávání.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se za námi bude dále vracet. Zajistíme tedy komplexní služby a Vy se nebudete muset o nic starat. Navrhneme na základě Vašich požadavků technické řešení, vytvoříme technickou dokumentaci, provedeme rekonstrukci budov v Brně, či obkladačské práce v Brně a vyřídíme za Vás i kolaudaci.

A-Z stavby s.r.o. jsou ta pravá volba pro Vás, pokud hledáte odborníka na rekonstrukce budov v Brně, nebo obkladačské práce v Brně!