Rekonstrukce koupelny snadno a rychle

Pokud přemýšlíte o rekonstrukci svojí koupelny, oslovte odborníky na stavební práce a svěřte se jim se svojí představou. Pomohou Vám vyřídit všechny nutné náležitosti k přestavbě, sejdou se s Vámi na místě prací a sestaví pro Vás schéma možných úprav místností. Posléze pro Vás vypracují finanční i časový plán všech prací. Postarají se o následný úklid a odvoz sutin a materiálů.

Záleží na Vás, zda budete chtít spojit koupelnu s WC, rozšířit dosavadní prostory o okno, které je dosud umístěno v kuchyni, a tím zcela proměnit interiér Vašeho bytu. Ve většině případů je potřeba vyměnit elektroinstalaci a také veškeré instalatérské a obkladačské předměty a zařízení.

Koupelna je hojně využívanou místností, všichni členové rodiny i zvířecí mazlíčci v ní mají místo pro osobní hygienu. Při její rekonstrukci je tedy vhodné, zohlednit potřeby všech obyvatel bytu či domu. Je také pracovní místností, kde stojí pračka se sušičkou a věšák na prádlo. Ke zvážení je, zda je potřeba zachovávat vanu, či zda se lépe hodí prostorově úspornější sprchový kout.

Také zařizovací předměty vybírejte podle účelu i vlastního vkusu. Pro děti se hodí světlé barvy obkladů i dlažeb, pro seniory spíše tlumenější odstíny a také bezpečnostní madla. Nezapomínejte na nové umístění svítidel, zrcadel anebo třeba podlahové vytápění.

Jestliže plánujete přestavbu koupelny, obraťte se na specializovanou firmu. Udělá pro Vás veškeré stavební práce, rozšíří koupelnu, posune kuchyňský kout do obývacího pokojenajde místo na šatní skříně. Pomůže Vám zútulnit Váš domov a objevit v něm prostory na praktické pomocníky pro Váš každodenní rodinný provoz.