Rekonstrukce toalety snadno a rychle

Pokud plánujete rekonstrukci koupelny či toalety, oslovte odborníky na stavební práce. Zajistí pro Vás vše nutné pro přestavbu a poskytnou odborníky na jednotlivé činnosti. Domluví si s Vámi schůzku na místě stavby a poradí Vám s řešením úpravy celého prostoru. Pro kompletní rekonstrukci Vám pomohou vybrat sanitární zařízení, barvu obkladů a dlažby. Důvodem pro rekonstrukci toalety je většinou nefunkčnost vybavení a modernizace prostoru s ohledem na obyvatele, většinou děti a seniory. Nechejte si opravit toaletu na klíč, s veškerými doplňky, které si vyberete pro svoje pohodlí.

Před započetím stavebních prací je důležité naplánovat maximální využití nových prostor. Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody a kanalizace.  Potom přijde na řadu výběr obkladů a dlaždic a moderního sanitárního zařízení, v jednotném barevném stylu.

Klozetů je dnes na výběr velké množství typů, zvolte podle jeho funkčnosti. Dřívější typy s nástěnnou nádržkou se dnes již příliš nevyužívají. Nejčastěji využívané jsou dnes závěsné mísy a wc kombi s praktickým splachováním.

Do samostatné místnosti pro toaletu se umísťují také malá umývátka, vhodná pro rušný rodinný provoz, kdy není nutné docházet do koupelny na umytí rukou. Do větších prostor se mohou umístit také bidet, bidetová sprcha nebo pisoár pro pány.

Výhodou je také umístění vestavných skříněk, do kterých se uschovají jednak toaletní potřeby, ale také například nářadí atp. Na stěny je také vhodné umístit poličky na případné voňavky a další kosmetické doplňky. V neposlední řadě si vyberete nové osvětlení a dveře do místnosti.

Pokud je WC součástí koupelny, čeká Vás větší přestavba, při které je dobré zohlednit potřeby všech členů domácnosti a místnost doplnit bezpečnostními madly a protiskluzovými předložkami. V plánování koupelny je vhodné rozdělit ji na pracovní a relaxační část.

Jestliže zvažujete renovaci toalety, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Máme zkušenosti se stavebními pracemi a rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného zařízení i s jeho novým rozmístěním v interiéru. Postaráme se o to, aby byl Váš domov pro Vás útočištěm i klidným místem pro relaxaci.