Rodinné domy v Brně a okolí

Pokud zvažujete výstavbu rodinného domu na Jižní Moravě, obraťte se na zkušenou stavební firmu v Brně. Její pracovníci pro Vás připraví finanční i časový rozpis všech prací, dohodnou s Vámi veškeré detaily a Vy se můžete těšit na nový domov.

Založí se základová deska, na kterou se postaví hrubá stavba. Upraví se veškeré povrchy, omítnou se stěny, zateplí fasáda, zasadí okna, dveře i vrata. Zapojí se přípojky vody, plynu a kanalizace. Poté přijde na řadu položení podlahy do místností, obklady stěn a vymaluje se. Odborníci ze stavební firmy se specializují na všechny tyto činnosti, můžete si tak být jisti kvalitou provedení a trvanlivostí materiálů při užívání. Samozřejmě s Vámi také prodiskutují nabídku a možnosti barevného provedení, a typů podlah, výmaleb a dalších detailů, které vytvoří jednotný design celého domu. Při zařizování místností se přizpůsobí jejím obyvatelům, například vytvoří dětský pokoj na míru, nebo vyberou bezpečné zařízení koupelny pro seniory. Také kuchyni je možné přiblížit představě majitelů, může jít například o vytvoření kuchyňského koutu propojeného s velkou jídelnou a obývacím pokojem. V neposlední řadě odborníci upraví okolí domu a přilehlé prostory, jako je dvůr se zahradou. Pokud mají majitelé zájem, můžou si nechat vystavět terasu na domě, nebo zbudovat bazén na zahradě.

Ať už zvažujete výstavbu nového rodinného domu v Brně, nebo přemýšlíte jen o rekonstrukci, oslovte s důvěrou naši stavební firmu ProfiDek s.r.o. Jsme hrdí na svoji dosavadní práci a spokojení zákazníci jsou nám důkazem, že se v oboru vyznáme. Pracují pro nás zkušení řemeslníci, kteří svojí prací rádi přispějí k Vašemu spokojenému bydlení v malebném Jihomoravském kraji.