Sezóna zahradních krbů nekončí

Užívat si pohodu zahradního krbu a vychutnávat si nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem můžete na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Díky stavebnicovým systémům už nejsou krby výsadou pouze přepychově pěstěných zahrad a není na ně potřeba týdenní dovolená a zkušený řemeslník. Stavebnicový systém krbu, při drobné dávce zručnosti a běžné fyzické zdatnosti, zvládne skutečně každý.Zárukou kvality jsou šamotové cihly.

Výpal při teplotách 1350°C zaručuje vysoké hygienické požadavky a ekologičnost. Mají neomezenou životnost a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, nejsou nijak chemicky upravované. Jedná se o zcela přírodní materiál. Krby mají klasickou stavebnicovou konstrukci, jednoduchý rustikální design, který splyne s každým typem zahrady a okolní flórou a poctivý materiál.
Velkou výhodou jsou dodávané precizní návody.

Tyto návody obsahují podrobný popis všech stavebních kroků a jsou doplněné o reálné fotografie jednotlivých kroků. V případě nouze nejvyšší je v návodu uvedeno i poradenské telefonní číslo. Stavbu by měl průměrně zručný kutil s jedním pomocníkem zvládnout v průběhu 2 - 3 dnů s celkovou dobou trvání 12-15 hodin.
Zdroj: http://www.magazinzahrada.cz/grily-a-krby/sezona-zahradnich-krbu-nekonci.html