Splňte si svůj sen o moderním bydlení

Máte v plánu zmodernizovat si byt a hledáte k tomu vhodné pomocníky? Obraťte se na odborníky na renovaci bytů a nechejte zednické práce a následné úpravy na nich.

Nejdříve si vymyslete vlastní styl, jakým chcete byt ozvláštnit. Můžete si zcela nechat upravit dispozici bytu, zmenšit pokoje, vybudovat úložné prostory v chodbě, obměnit koupelnu a WC, propojit obývací pokoj s kuchyní. Zástupci stavební firmy Vám pak na základě osobní návštěvy na místě pomohou sestavit vizualizaci renovovaných místností. Domluvíte se také na finančním a časovém plánu prací.

Pokud necháte vše na firmě, mohou Vám před začátkem prací odstěhovat nábytek, staré věci odvézt na skládku a dovezou veškerý potřebný materiál pro práci. Do hotových místností si pak vyberete zařizovací předměty, jednak sanitární vybavení, ale také skříně, poličky, zrcadla a další pomocníky. Kuchyni si můžete nechat vybavit moderními elektrospotřebiči a doplňky.

Při práci se také běžně renovují rozvody, elektroinstalace, mění se okna a dveře. Před nastěhováním nábytku se pokládá nová podlaha, kterou si sami vyberete. Celkový design bytu si vymyslíte do posledního detailu, aby Vám ladila výmalba zdí, dlažba a obklady v koupelně i kuchyni, i styl jednotlivých pokojů.

Jestliže přemýšlíte o rekonstrukci svého interiéru, oslovte s důvěrou naši firmu. Máme za sebou řadu povedených renovací, kdy jsme pro naše zákazníky vytvořili skutečně originální domov přímo na míru. Zvládneme veškeré zednické práce, vytvoříme pro Vás zděnou kuchyňskou linku, rozumíme vodařským a topenářským pracím, položíme betonovou podlahu a zajistíme veškeré omítky. Na Vaše přání pro Vás zbudujeme krb, či venkovní pergolu na zahradě. Rozumíme si i se sádrokartonem a betonem v interiéru. Naše práce nás baví a snažíme se v ní neustále vzdělávat a zlepšovat. Rádi Vás o tom sami přesvědčíme.