Stavební výtahy a pracovní plošiny pro Vaši stavbu

Pro práci na stavbě se dnes často využívají stavební výtahy. Pokud nechcete investovat do vlastního vybavení, obraťte se na profesionální půjčovnu stavebních výtahů. Zajistí Vám dopravu i montáž výtahů přímo na stavbě. Nejčastěji se stavební výtahy používají při novostavbách, nadstavbách, při rekonstrukcích špatně dosažitelných míst, či dosazování oken.

Stavební výtahy umožňují na stavbě přepravu osob a nákladu. Osoby při přepravě na plošině opustí výtah na instalovaných výstupech. Výtahy se montují k lešení, nebo k fasádě domu. Instalace je rychlá, zajištěna pracovníky firmy. Výtahy se snadno dostanou do stavebních otvorů.  Pro jednotlivé montáže Vám také odborníci poskytnou veškeré poradenství.

Výtahy se rozdělují na osobonákladní a nákladní. Osobonákladní výtahy mají vysokou nosnost a rychle dopraví osoby a materiál na místo. Skládají se z uzavřené kabiny, nabízejí pohodlný nástup i výstup, mají nižší pořizovací cenu, takže ve výsledku i nižší nájem. Nákladní výtahy oproti tomu mají vyšší cenu, tedy i vyšší pronájem. Jejich součástí jsou sklápěcí nástupní a výstupní nájezdy, díky kterým se na nich mohou přepravovat i osoby.

Jestliže hledáte půjčovnu stavebních výtahů, oslovte s důvěrou naši firmu. Zajišťujeme především montáž a pronájem osobonákladních a nákladních výtahů NOV a GEDA. Naše výtahy se na stavbách využívají mnoho let a získaly si svojí kvalitou pravidelné zákazníky.  Cena za pronájem se odvíjí od doby pronájmu, výšky a místa nasazení výtahu. Pronajmeme Vám i další stavební zdvihadla, jako pracovní plošiny, stavební vrátky, dopravník betonu s výsypníkem. Naši pracovníci s Vámi proberou veškeré detaily zápůjčky, projdou s Vámi Vaše stavební plány i stavbu a navrhnou pro Vás ideální řešení přepravy osob i materiálu.