Výroba zahradního nábytku na míru

Naše společnost KLASIK CZ s.r.o. je zde pro Vás již několik desetiletí. Zabýváme se především výrobou a prodejem atypického zahradního nábytku z akátového dřeva. Výjimku netvoří ani truhlářství a výroba nábytku. To vše zajišťuje pro Brno, celou ČR a dokonce vyvážíme naše výrobky i za hranice České republiky.

Společnost nabízí kvalitní práci s výběrem kvalitního materiálu. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám můžeme nabídnout celou řadu referencí jako je třeba rekonstrukce vyhlídkového altánu v Brně na Petrově. Na další bohaté reference se můžete podívat na našich stránkách www.klasikcz.eu.

Mezi nejoblíbenější produkty patří zejména židle, stoly, křesla, lavice, lehátka či celé soupravy stolů a židlí. I po výrobě Vámi požadovaných dřevěných skvostů na Vás myslíme. Proto nabízíme kvalitní přírodní teakové oleje, terasové oleje a další prostředky, díky kterým bude Váš nábytek vypadat stále jako nový.

Naší specializací není pouze zahradní nábytek. Rádi pro Vás vyrobíme i dřevěný interiérový nábytek, akátové terasové profily pro Vaši terasu, bazén či zahradní posezení.

Veškeré informace, fotografie, výrobky či prostředky na údržbu Vašeho zahradního nábytku naleznete na našem e-shopu. Zde se můžete dočíst spoustu zajímavých informací a navíc si objednat jakýkoliv produkt z pohodlí domova.