Design interiérů, interiéry bytů, realizace interiérů

Co dělat, aby koberec neklouzal po podlaze

8. 11. 2023

Na hladkém podkladu může volně položený koberec nepředvídatelně klouzat. Hrozí tak velmi nebezpečný pád s rizikem vážných úrazů. Proto pojďte tomuto nebezpečí předejít a koberec zajistit proti klouzání.

Hliníková okna

8. 9. 2023

Hliníkové profily pro okna a dveře jsou jedinečnou volbou pro stavbu moderní novostavby nebo i pro rekonstrukci staršího domu. Hliníková okna a dveře se vyznačují svým minimalistickým moderním vzhledem a svou velkou odolností.

4 důvody proč by bidet neměl chybět v žádné koupelně

27. 8. 2023

Zařizování nebo rekonstrukce nové koupelny vyvolává spoustu otázek. Jednou z nich je i to, zda zvolit bidet nebo ne. Pokud se o danou problematiku zajímáte, jistě víte, že jde o velmi šikovného pomocníka. Speciálně pro ty z vás, které neví, o co jde, ale i o pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco nového jsme se rozhodli sepsat pár zásadních výhod, proč byste pořízení bidetu neměli opomenout.

 

Kvalitu spánku v létě ovlivňuje i povlečení

30. 7. 2023

Spánek je nedílnou součástí každého dne. Je to čas, kdy naše tělo regeneruje a nabírá energii na další nový den. Abychom se nejen po ránu, ale i po celý den cítili krásně vyspalí je důležité zaměřit se na spoustu faktorů. Kvalitu spánku totiž ovlivňuje několik základních věcí. A jednou z nich je právě i samotné povlečení. Během léta se navíc naše tělo přehřívá a obecně potí více než, kdy jindy. Proto je nutné dbát na správný výběr lůžkovin, které nás během noci příjemně zchladí a nenaruší přirozenou termoregulaci těla.

 

Jak si zařídit snovou ložnici, která zlepší kvalitu vašeho spánku?

29. 6. 2023

I když je ložnice místo, kde zpravidla trávíme čas jen spánkem, její zařízení je o to důležitější. Kvalitní spánek je totiž podstatou lidského zdraví. Ovlivňuje nejen celý náš organismus, ale i nálady v jednotlivých dnech. Proto je zásadní zařídit ložnici tak, aby se nám v ní nejen dobře, ale i pohodlně spalo. Možná budete překvapeni, ale zařízení této místnosti není jen o posteli. Jde o mnohem více.

Jak vybrat dřez?

16. 6. 2023

Přestože dnes většina kuchyní disponuje myčkou nádobí, je dřez stále jejich velmi podstatnou součástí. Proto je třeba ho vybírat pečlivě a tento výběr neunáhlit. Nabídka je široká, tam nás zaujme tohle, jinde zase něco jiného a nakonec máme favoritů mnoho a často mezi nimi tápeme. Kde s výběrem dřezu začít?

Jak zařídit moderní kancelář?

9. 6. 2023

Zařízení moderní kanceláře zahrnuje několik faktorů, které lze upravit podle potřeb, aby vyhovovaly potřebám a stylu vaší společnosti. Je dobré si předem stanovit priority, které jsou pro vás důležité a absolutně zásadní. Samotné zařízení kanceláře závisí na vašich konkrétních potřebách, rozpočtu a preferencích. Zde vám nabízíme několik obecných tipů, které vám mohou pomoci při zařizování nové kanceláře nebo inovace stávajících prostor.

Jakou zvolit barvu kuchyně

5. 6. 2023

Kuchyně je jedním z nejdůležitějších míst naší domácnosti. Je to prostor, kde se setkáváme a trávíme spoustu času. Proto je důležité, aby kuchyň byla nejen funkční, ale také esteticky působivá. Barva kuchyně je jedním z nejdůležitějších prvků, který může ovlivnit celkový vzhled místnosti. Pokud plánujete renovaci kuchyně, zvažte zakázkovou výrobu nábytku a kuchyní na míru.

Je vám vedro? Aneb jak snížit teplotu v bytě i bez klimatizace

28. 5. 2023

Léto už je za rohem a s ním přichází pro většinu lidí to nejkrásnější období v roce. Od neustálého působení slunečních paprsků a horkých teplot, si ale většina z nás chce alespoň v pohodlí domova odpočinout. Zde ale obvykle nastává kámen úrazu, protože i do interiérů se letní teploty velmi snadno promítnou. Ne každý má však možnosti na nákup a instalaci klimatizace, ale i tak touží po příjemném chladu. Naštěstí existují účinné rady a tipy, jak i bez klimatizační jednotky uchránit váš domov před přehřátím.

Mýty a báje o betonové stěrce

12. 5. 2023

Betonová stěrka se v posledních letech stala velmi poptávaným interiérovým prvkem. Díky svému přirozeně luxusnímu vzhledu vypadá velice zajímavě. Interiér dokáže hravě proměnit k nepoznání. 

Netradiční umyvadla aneb designový prvek, který se jen tak neokouká

30. 4. 2023

Budujete novou koupelnu nebo rekonstruujete tu stávající a hledáte neotřelé doplňky, které jen tak někdo nemá? Co zkusit originální umyvadlo? Prvek, který dominuje většině koupelen a v případě, že nezvolíte klasickou keramickou variantu, může dokonale obohatit celý prostor. Kromě odlišného materiálu lze sáhnout i po atypických tvarech. Fantazii se zkrátka meze nekladou! Pojďte se s námi podívat jaké možnosti existují a vybrat si tu pravou pro vaši koupelnu.

 

Tepelná čerpadla a klimatizace jako nenahraditelní pomocníci do každého domu

31. 3. 2023

Vysoké náklady na energie přiměly mnohé k úvaze o alternativním tepelném zdroji. Jedním z noblesních způsobů, jak zabezpečit ekonomicky výhodnější tarif, je pořízení tepelného čerpadla. Tento tepelný zdroj slouží k pohodlnému a elegantnímu vytápění domu, stejně tak i k optimálnímu ohřevu užitkové vody a to nejen pro rodinné domy a bytové domy, ale dokonce i pro administrativně-provozní budovy a komerční stavby.

 

Šatní skříň v ložnici. Podle čeho volit a co je aktuálně trendy?

29. 3. 2023

Ne každý má možnost mít ve svém bytě nebo domě šatnu, a proto se musí spokojit se šatní skříní. Nejde však o žádnou méněcennost. Šatní skříň je naopak vkusným nábytkem, který může doplnit celý interiér pokoje. Ideální umístění je právě v ložnici. Všechno oblečení budete mít po ruce hned jak vstanete, a navíc zde můžete uskladnit i další věci. Jaké náležitosti by skříň měla splňovat, abyste z ní měli jen užitek?

Minimalistický design a spojení odolnosti. To je betonová stěrka

25. 2. 2023

Zařizujete novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pro renovaci? Co namísto klasického obkladu dát šanci betonové stěrce? Povrchu, který je nejen moderní, ale i nádherně čistý. Stejně jako u dlaždic najdete nepřeberné množství barev, ze kterých lze vybrat to nejlepší pro vaši koupelnu. Navíc kromě nadčasového vzhledu je betonová stěrka i velmi praktická a zvládnete si ji udělat i sami. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami!

Výběr radiátoru

4. 1. 2023

Výběr vhodného designového radiátoru je potřeba pečlivě promyslet a zvážit před nákupem kritéria, která chceme, aby náš radiátor splňoval. Každý zákazník touží po designovém radiátoru, který by...

Jak podpořit zdravý spánek prostředím v ložnici?

20. 12. 2022

Zdravý spánek je klíčovým prvkem pro celkovou pohodu a kvalitu života. Ačkoliv může být mnoho faktorů ovlivňujících náš spánek, jedním z klíčových prvků je prostředí, ve kterém spíme. Ložnice by měla být klidným útočištěm, místem, kde naše mysl a tělo mohou relaxovat, regenerovat a nabrat sílu pro nový den.

V tomto článku se zaměříme na to, jak lze vytvořit prostředí v ložnici, které aktivně podpoří zdravý spánek. Od optimální teploty až po správný výběr barev, vám přinášíme uceleného průvodce pro vytvoření klidné oázy, která podnítí váš spánek a přinese do vašeho života harmonii a regeneraci. Připravte se na cestu k lepšímu spánku prostřednictvím jednoduchých, avšak efektivních úprav ve své ložnici.